• Slider img DR Lacic 1
    O poliklinici VIDEO
    Poliklinika Lacić je privatna zdravstvena ustanova koja pruža široki spektar specijalističkih i subspecijalističkih medicinskih usluga.
  • Slider img DR Lacic
    Centar za ŠTITNJAČU
    Bolesti i poremećaji rada štitnjače su vrlo čest zdravstveni problem suvremena čovjeka.
  • ginekologija4D
    Ginekologija
    Ginekologija je medicinska specijalizacija koja se bavi dijagnosticiranjem i liječenjem bolesti ženskog reproduktivnog sustava.
  • Slider 8
    Kardiologija
    U sklopu Centra za bolesti srca i krvnih žila Poliklinike Lacić može se učiniti kompletna neinvazivna subspecijalistička obrada srca i krvnih žila.
  • Slider 6
    Gastroentereologija
    Gastroenterologija je subspecijalizacija interne medicine koja se bavi otkrivanjem i liječenjem bolesti probavnog trakta.
  • Slider 5
    Centar za vene
    Proširene površinske vene su krvne žile koje su izgubile svoju fiziološku funkciju drenaže venske krvi iz nogu prema srcu.
  • Slider 2
    Scintigrafije
    Scintigrafije su funkcionalne pretrage pomoću kojih procjenjujemo rad organa.

Prim.dr.sc. Miodrag Lacić, ravnatelj Poliklinike Lacić, kao redoviti član Europskog društva za štitnjaču (ETA), aktivno je sudjelovao u radu kongresa. Znanstveni odbor 39-og Europskog kongresa o štitnjači uvrstio je klinički znanstveni rad primariusa Lacića pod nazivom: “The effect of J-131 therapy in patients with autonomously functioning thyroid nodules with a normal TSH level” u znanstveni program kongresa. Isti je rad prezentiran u znanstvenoj sekciji o strumi (Goiter), i publiciran u službenom časopisu Europskog društva za štitnjaču (European Thyroid Journal).

Poliklinika Lacić
Bukovačka cesta 238